/ Veri Analitiği & Görselleştirme

Veriler hikayenizdir. İyi anlatılan hikayeler harekete geçmek için ilham verir.


Veriyi doğru anlamak ve anlatabilmek geleceğinizin temelini oluşturur. Multidisipliner yaklaşımımız ve yaratıcı çözümlerimizle gelecek ile daha güçlü bağlantılar kurmanızı sağlıyoruz.
Veri analitiği ile en iyi stratejik, operasyonel ve taktiksel aksiyonların formüle edilmesini ve hayata geçirilmesini sağlıyoruz.
Verilerinizi toplar, düzenler, analiz eder ve etkili grafiklere dönüştürürüz.
Görselleştirmenin gücü ile geniş bir perspektif ve değerli içgörüler kazandırıyoruz.
Analiz ve görselleştirme sürecinizi otomatize ederek, başka bir iş gücüne bağlı olmadan her zaman ve her yerde hızlı kararlar alabilmenizi sağlıyoruz.

Read more

/Yapay Zeka Tabanlı Tahminleme + Envanter Optimizasyonu

Tarihsel verilerin analizine dayanarak geleceği öngörme yeteneği kazandırıyoruz.

Makine öğrenimi, derin öğrenme ve istatistik yöntemleri içerisinden her bir bileşen için en iyi sonuç veren model seçilerek en yüksek doğrulukta tahmin sonuçlarına ulaşmanızı sağlıyoruz.
Değişen koşullara göre farklı senaryo tipleri oluşturuyor ve tahmin sonuçlarına etkileri analiz ederek en doğru stratejinin oluşturulmasını sağlıyoruz.
Talepleri etkileyebilecek iç ve dış etkenler modellenerek daha yüksek doğrulukta tahmin sonuçları çıkarıyoruz.

Read more

/ Süreç Simülasyonu

Daha hızlı ve daha bilinçli karar verme // Müşteri odaklı hizmet

Simülasyon servisi, değişen koşullara hızlı adapte olabilen planlama stratejisi belirlemenize yardımcı olur, böylece doğru zamanda, doğru iş atamaları ile kaynaklara ve envantere optimum düzeyde yatırım yapabilirsiniz. Veri analizi, talep tahminleme ve süreç simülasyonu sayesinde yatırım getirisini en üst düzeye çıkaracak kararlar almanızı sağlıyoruz.

Read more

Neden SaaS?

Saas: Software as a service. Hizmet olarak yazılım.
SaaS, yazılımını, otomatik güncellemelerini sağladığı ve kullandıkça öde modeli ile internet üzerinden müşterilerinin kullanımına sunan bulut tabanlı bir servis modelidir.
PicusSoft, yazılım ürünü satın almaktan farklı olarak sürekli bir hizmettir ve belli bir plan çerçevesinde sürekli gelişir, güncellenir. Yeni bir kuruluma gerek kalmadan güncel ve yeni özelliklerden faydalanırsınız. İhtiyaçlarınıza göre terzi usulü oluşturulan çözümlere ulaşırsınız.
Sistemin bulutta kurulması sayesinde çözümlerimize internete bağlı bilgisayar ya da mobil cihazlardan erişebilirsiniz.

Güvenlik

PicusSoft olarak amacımız firmaların verilerini anlamlandırmaktır. Bu amacımızı desteklemek için müşterilerimizin çözümlerimizin güvenliğine itimat etmesi çok önemlidir. Bunu, endüstri standardı güvenlik çözümlerinden ve en iyi uygulamalardan faydalanarak yapıyoruz.
AWS Security + IP Restriction + Custom Domain + TokenBased Auth. + Reverse Proxy + Https + SSL + CSRF + XSS + SQL inj.

PicusSoft ile;

  • Sistemlerinizin uçtan uca performansını ölçer,

  • Mevcut kaynaklarınızdan en yüksek düzeyde faydalanır,

  • Riskleri öngörerek süreçlerinizi etkin şekilde sürdürürsünüz.

Detaylı Bilgi için...

1 aylık ücretsiz deneme sürümü ve modüller hakkında detaylı bilgi için formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçelim.